کلینیک بین المللی طب اسلامی ایرانی

کلینیک بین المللی طب اسلامی ایرانی(اَوِسینا) یکی از مراکز درمانی طب اسلامی ایرانی است. این مرکز در ابتدا بیست سال به عنوان یک واحد تحقیقاتی، دانشگاهی و پژوهشی کار خود را آغاز کرده است و با تشکیل پرونده های درمانی و مراجعه از اقصی نقاط ایران و جهان مشغول فعالیت است.

کادر درمانی این کلینیک از چهار پزشک، دو ارشد و چندین کارشناس در زمینه درمان و پژوهش همواره در کنار یکدیگر همکاری جدی دارند. کلیه اطلاعات با حفظ امانت در بیش از هفتاد هزار مورد، ثبت و ضبط کامپیوتری شده است و تاکنون در چندین مقاله علمی جهت پایان نامه ها ، سمینارها و دادن اطلاعات به علاقه مندان و پژوهشگران و دانشجویان از آن به دست آمده است. میزان رضایت بیماران در این پژوهش ها ببش از نود درصد بوده است که در کنفرانس های بین المللی نیز ارائه شده است.

مبانی طب اسلامی با استفاده از آموزه های قرآنی و بیش از دوازده هزار حدیث و تجربیات پزشکی اطبّا کشور ما ایران است که مخصوصا در چندین سال اخیر همواره با همّت خالصانه همکاران افزایش چشمگیر داشته است و پشتوانه آن هم توفیق الهی و استقبال پرشور بیماران و مراجعین عزیز بوده است.

امیدواریم درپناه پروردگارمتعال و به یاری امام زمان (عجل الله فرجه) و با مراجعه شما و راهنمایی های پیگیرتان دراین کلینیک و با اطلاع رسانی از طریق این سایت ، پیشرفت و روزافزونی حاصل شود.

بازگشت به بالا